PROFIL

Kdo jsme

Jsme českou společností zabývající se konzultační a poradenskou činností převážně v oblasti pojištění rizik průmyslu, obchodu a služeb. Jsme dynamicky se rozvíjející společností s cílem profesionálně a zodpovědně poskytovat odborné a nezávislé služby.
Společnost disponuje týmem kvalitních odborníků s několikaletou zkušeností v oblasti pojišťovnictví. Naše společnost vždy stojí na straně klienta a hájí jeho zájmy. Naše služby jsou při zachování plné rozhodovací pravomoci klienta zcela bezplatné.

Co nabízíme

Zabýváme se převážně pojištěním průmyslových a podnikatelských rizik našich klientů. Nabízíme konzultace v oblasti zaměstnaneckých výhod ve formě životního pojištění a penzijního připojištění zaměstnanců s příspěvkem zaměstnavatele. V rámci těchto programů zajistíme podniku možnost využít maximální daňové úlevy. V neposlední řadě máme pro management a zaměstnance podniku jako doplněk k dispozici nabídku produktů z oblasti občanského pojištění s výhodnými podmínkami a ve spolupráci s našimi partnery i nabídku produktů souvisejících s financováním bydlení, ale i jiných aktivit. Podrobné informace o tom, co všechno jsme schopni klientům nabídnout se dozvíte v sekcích SLUŽBY a PRODUKTY

Oprávnění k podnikání

Naše společnost působí na území České republiky. Podle zákona č. 38/2004 Sb. O pojišťovacích zprostředkovatelích, je registrována Českou národní bankou jako

pojišťovací makléř číslo registrace 095503PM

pojišťovací agent číslo registrace 097719PA

Společnost má uzavřeno profesní pojištění odpovědnosti pojišťovacího makléře a agenta v rozsahu 1.500.000 EUR se spoluúčastí 15.000 EUR.